Specialisto konsultacija 10 - 20 Eur
Nejautra 10 Eur
Kainos tikslinamos gydymo plano sudarymo metu.
Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos, plačiau: lojalumo programa.
Atsiskaityti klinikoje už suteiktas paslaugas galite: grynaisiais pinigais, banko kortele, bankiniu pavedimu
Jei esate apdrausti privačiu sveikatos draudimu, gydymo paslaugas mūsų klinikoje draudimo sumos ribose apmokės draudimo bendrovė.

 

Diagnostikai atlikti odontologijos klinika naudoja rentgenologinę kompiuterinę viziografiją bei intraoralinę kamerą. Klinikoje yra įrengta moderni rentgeno aparatūra su skaitmenine viziografija. Šia aparatūra duodama net 90 proc. mažesnė apšvita, nei anksčiau naudotais neskaitmeniniais radiografais. Kompiuterinė viziografija turi ir specialųjį režimą, skirtą vaikams.

Šiuolaikiškoje klinikoje svarbu turėti ir skaitmeninę intraoralinę kamerą, kuri medikams suteikia galimybę matyti iki 100 kartų padidintą vaizdą. Su šia kamera lengviau diagnozuoti ligas ir paprasčiau pritaikyti reikiamą gydymą. Monitorių gali stebėti ne tik gydytojas, bet ir pacientas, kuris, matydamas vaizdą, daug lengviau supranta, ką aiškina odontologas.

Profilaktikos priemonės yra taikomos gresiant daugybiniam kariesui, dantų uždegimui, periodontitui, dantų nusidėvėjimui, bruksizmui (dantų griežimui), netaisyklingam sąkandžiui. Medikai ragina pacientus nepamiršti, kad teisinga ir reguliari dantų priežiūra itin svarbi siekiant užkirsti kelią dantų, burnos ertmės ir periodonto audinių ligoms atsirasti. Kasdien besirūpinant dantimis, naudojant medikų rekomenduotas dantų pastas, skalavimo skysčius, dantų siūlus ir tarpdančių šepetėlius, sustabdomas karieso ir kitų burnos ertmės ligų plitimas, tačiau ir to nepakanka – ne rečiau, kaip kartą per pusmetį reikėtų kreiptis į odontologą. Ankstyvose stadijose aptinkamos ligos, taip pat ir kariesas, yra efektyviau gydomos, užkertamas kelias rimtesniems odontologiniams susirgimams.

UAB Viodenta
Vienuolyno g. 6, 20130 Ukmergė
+370 340 63263
+370 646 31014
Administracija: info@viodenta.lt
Registracija: registracija@viodenta.lt 
Darbo laikas
I-IV 8.00 - 17.00 val.
V 8.00 - 18.00 val.
VI-VII nedirbame
Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kurie padeda pritaikyti turinį Jūsų poreikiams bei užtikrinti paslaugų kokybę.
Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo sąlygomis.