Dirbdamas Vokietijoje apsilankiau privačioje dantų klinikoje Hamburge ir sulaukiau komplimentų, kad galiu didžiuotis savo odontologu. O aš jau daug metų lankausi ir visas savo dantų problemas išsprendžiau  UAB  Viodenta klinikoje. Puiku, kad Ukmergėje  yra tokių profesionalų, galinčių suteikti aukštos kvalifikacijos paslaugas. 

Vilmantas

Tai mūsų šeimos klinika. Mano lygių dantų šypsena, kas atrodė kitiems neįmanoma,  atsirado gydytojos odontologės Vidos dėka, išvengiant dantų traukimo ir kabių. Aukščiausios kompetencijos gydytoja, kuriai drąsiai rekomenduoju patikėti savo šypseną. Esu dėkinga už kokybišką ir ypatingai kruopštų darbo rezultatą.

Gera, kai čia dirbantys specialistai neleidžia pamiršti apie kasmetinę dantų higieną, pasiūlo puikias dantų priežiūros priemones, suteikia konsultacijas.

Puiki aplinka, paciento kėdėje visada esu be streso. Rekomenduoju ne tik dėl kokybės, paslaugų įvairovės, bet ir dėl  paslaugas atitinkančių kainų.

Jolita

Klinikoje gydomės visa šeima jau 17 metų ir esame labai patenkinti paslaugų kokybe, jaukia aplinka, maloniu kolektyvu.

Daiva

Gera turėti kliniką kur jautiesi saugus ir ramus kaip namie. Visada rekomenduoju draugams.

Audrius

Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū gydytojai Vidai Gleiznienei už jos kruopštumą ir profesionalumą.

Jolanta

Viskas puiku! Ačiū už naują šypseną be ortodontinio gydymo.

Danguolė

Puikūs savo srities profesionalai. Kad tokių daugiau būtų, tai nebūtų niekam baimės lankytis pas dantistus. Tokių profesionalų šioje srityje trūksta. Esu labai patenkinta atliktomis burnos higienos paslaugomis.

Toma

Buvau darytis burnos higienos procedūrą, likau labai patenkinta! Labai maloni profesionalė, paaiškino, kaip tinkamiau rūpintis mano dantukais, kokias priemones naudoti dėl jautrumo ir pan. Dabar lankysiuosi tik pas ją.

Laura
UAB Viodenta
Vienuolyno g. 6, 20130 Ukmergė
+370 340 63263
+370 646 31014
Administracija: info@viodenta.lt
Registracija: registracija@viodenta.lt 
Darbo laikas
I-IV 8.00 - 17.00 val.
V 8.00 - 18.00 val.
VI-VII nedirbame
Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kurie padeda pritaikyti turinį Jūsų poreikiams bei užtikrinti paslaugų kokybę.
Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo sąlygomis.