Danties jautrumo gydymas specialiais preparatais 10 Eur
Danties padengimas silantu 10 Eur
Profesionali burnos higiena 40 - 60 Eur
Dalinė burnos higiena 30 Eur
Kainos tikslinamos gydymo plano sudarymo metu.
Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos, plačiau: lojalumo programa.
Atsiskaityti klinikoje už suteiktas paslaugas galite: grynaisiais pinigais, banko kortele, bankiniu pavedimu
Jei esate apdrausti privačiu sveikatos draudimu, gydymo paslaugas mūsų klinikoje draudimo sumos ribose apmokės draudimo bendrovė.

 

Profesionali burnos higiena – tai viena iš ėduonies, dantenų ir periodonto ligų profilaktikos ir gydymo priemonių. Atliekant profesionalią burnos higieną nuo dantų šaknų ir iš tarpdančių ultragarsiniu skaleriu, specialiais rankiniais instrumentais ir sodapūte nuvalomos apnašos, kurios virsta akmenimis ir skatina ėduonies susidarymą bei dantenų kraujavimą, pašalinami akmenys virš dantenų ir po jomis, išvalomos ir praplaunamos dantų kišenės, dantys pašviesėja vienu ar keliais tonais, sumažėja jų jautrumas, panaikinamas blogas burnos kvapas.

Pats žmogus negali savarankiškai nuvalyti jau susiformavusių kietų dantų apnašų. Jas pašalinti galima tik atliekant profesionalią burnos higieną.

Burnos higienos ir dantų balinimo paslaugos:

  • SOLO profilaktikos programa
  • Akmenų ir dantų apnašų šalinimas ultragarsiniu skaleriu
  • Akmenų ir dantų apnašų šalinimas specialiais rankiniais instrumentais
  • Apnašų šalinimas sodapūte
  • Patarimai, kaip laikytis asmeninės higienos
  • Dantų ir burnos gleivinės būklės stebėjimas nėštumo metu
  • Dantų balinimas.

SOLO profilaktikos programa yra naudinga, siekiant apsaugoti dantis, sumažinti jautrumą karščiui ir šalčiui, išvengti akmenų ir apnašų formavimosi bei dantenų kraujavimo ir skausmo. Ši programa itin veiksminga pacientams turintiems periodonto problemų. Per dvi savaites išnyksta iki 40 proc. problemų, o per keturis mėnesius – net  iki 95 - 100 proc. Paprastu dantų šepetėliu ir tarpdančių siūlu pašalinti bakterijų, sukeliančių dantų ėduonį bei parodontozę neįmanoma. Tokiais atvejais gali padėti SOLO programa

Akmenų ir apnašų šalinimas ultragarsiniu skaleriu. Naudojant šį būdą instrumento galvute pašalinami net kiečiausi akmenys. Vandens srove nuplaunamos ant danties paviršiaus likusios apnašos bei kraujas, todėl gydytojai geriau mato burnos ertmę. Instrumento galiukas, judėdamas vandenyje, sukuria burbuliukus, kurie sprogdami suardo bakterijų ląstelių sienelių membranas. Sunkiau prieinami akmenys ir dantų apnašos pašalinami specialiais rankiniais instrumentais.

Apnašų šalinimas sodapūte (air flow). Sodapūte nuvalomas pigmentas, kuris skatina dantų tamsėjimą. Minkštosios apnašos valomos guminėmis galvutėmis ar šepetėliais ir mažo abrazyvumo poliravimo pasta su fluoru.

Dantų balinimas – tai kosmetinio dantų gydymo procedūra, dantų spalvos šviesinimas įvairiomis priemonėmis. Ši moderni paslauga užtrunka apie valandą, nesukelia dantų jautrumo. Taip pat suteikiama informacija, kaip laikytis asmeninės higienos. Nėštumo metu stebima dantų ir burnos gleivinės būklė, išbalinami dantys.

UAB Viodenta
Vienuolyno g. 6, 20130 Ukmergė
+370 340 63263
+370 646 31014
Administracija: info@viodenta.lt
Registracija: registracija@viodenta.lt 
Darbo laikas
I-IV 8.00 - 17.00 val.
V 8.00 - 18.00 val.
VI-VII nedirbame
Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kurie padeda pritaikyti turinį Jūsų poreikiams bei užtikrinti paslaugų kokybę.
Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo sąlygomis.