Kas tai?
Tai Jūsų raktas į sveikatą! Tai šveicarų ir vokiečių odontologų išvystyta pažangiausia pasaulyje profilaktikos programa SOLO. SOLO – tai efektyviausia priemonė dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai. Klinikoje kiekvienas pacientas apmokomas burnos higienos taisyklių ir supažindinamas su išties paprasta, bet neįtikėtinai efektyvia „SOLO“ burnos profilaktikos programa. Taisyklingai išsivalius dantis ir tarpdančius – užkertamas kelias ėduonies vystymuisi, periodonto ligoms ir kitoms burnos ligoms.

Mūsų klinikai, po kvalifikacinio parengimo, suteikta teisė vadintis SOLO profilaktikos klinika.

Solo tarpdančių šepetėliai

Svarbiausia yra tinkamas tarpdančio šepetėlio parinkimas. Šie šepetėliai nuo įprastų, kitų gamintojų skiriasi savo dydžių numeracija. Jie idealiai pritaikomi kiekvienam tarpdančiui individualiai, yra lankstūs, tad nesunku įeiti į tarpdantį netgi atitraukus žandą. Naudojant solo šepetėlius yra išvengiama dantų akmenų susidarymo. Kiekvienas pacientas gauna trumpą spalvinę atmintinę, su tik jam pritaikyta tarpdančių šepetėlių spalvine gama. Šis metodas gali būti atliekamas ne tik vonioje prie veidrodžio, bet ir bet kurioje vietoje, kada norisi išsivalyti dantis. tai gali būti: sėdint ir žiūrint filmą ant sofos, automobilyje, draugų susibūrime ir pan. Jis neįpareigojantys ir gana efektyvus bet kur, tinkamai naudojant.

Solo profilaktika

Kodėl netinka dantų siūlas?

Jums įprastas dantų siūlas nėra toks veiksmingas, kaip iki šiol galvojote. Tarpdančių siūlu mes nepasiekiame visų dantų paviršių taip gerai, kaip tai padarome su tarpdančių šepetėliais. Apačioje pateiktos iliustracijos atspindinčios tarpdančių valymą su siūlu ir su tarpdančių šepetėliu.
Taigi, su dantų siūlu kokybiškai neišvalydami tarpdančio iš jo nepašaliname periodonto ligų sukėlėjų, vadinasi mikroorganizmai esantys juose, gali plisti ir sukelti infekcijas. Valant tarpdančius su siūlu dažniausiai nepastebime kraujavimo, nes jis nepasiekia maksimaliai danties šono, kur yra infekcija. Tokiu atveju ėduonies ar periodonto ligų neišvengiame, nors ir valome tarpdančius.
Valantis tarpdančius su siūlu, jį taip pat yra nepatogu tinkamai pritaikyti į tarpdantį, kadangi sunku apsivynioti aplink pirštus ir jį kontroliuoti tarpdantyje, kas priešingai nei tarpdančių šepetėlių įvedimas į tarpdantį.

Dantų siūlas
Solo šepetėlis

Pripažinkime faktą: daugelis iš mūsų šią procedūrą atlieka ne po du kartus per dieną. Kai kurie iš karto po valymo skalauja burnos ertmę specialiu skysčiu ir taip sumažina apsauginį dantų pastos su fluoru poveikį . Ir apskritai – žmonės valosi dantis ne tik dėl to, kad sumažintų dantų ėduonies riziką, o dėl to, kad būtų gaivesnis burnos kvapas.

SOLO vieno danties šepetėlis

SOLO vieno danties šepetėlis

Vietoj įrasto dantų šepetėlio mes rekomenduojame naudoti vieno danties šepetėlį. Šis šepetėlis turi mažą smailėjančio kūgio formos galvutę. Juo daug geriau išvalomi nepasiekiami įprastu dantų šepetėliu protiniai dantys, išvalomos vietos prie dantenų nepažeidžiant jų. Tokiu būdu valydami dantis, Jūs sumažinsite riziką susirgti parodontoze bei kitomis dantų ar burnos ligomis, bei ilgiau išsaugosite savo dantis gražius ir sveikus. Valydami įprastai dantų šepetėliais, spausdami šepetėlį, naudodami abrazyvias dantų pastas atitraukiate dantenas, kurios apnuogina dantų kakleliųs. Jie tampa jautrūs šaltam, karštam maistui, net orui. Todėl tik SOLO vieno danties šepetėliu galite netraumuoti dantenų ir džiaugtis sveikata!

SOLO vieno danties šepetėlis
SOLO šepetėliai

Jūs galite išmokti prižiūrėti dantis:
• Kad nesusidarytų naujų akmenų
• Kad neatsirastų naujų skylių (jokio gręžimo)
• Kad daugiau nekraujuotų dantenos
• Kad dantenos nustotų atsitraukinėti
• Kad dantys nebebūtų jautrūs karščiui ir šalčiui
• Kad nereikėtų daugiau nemalonių apsilankymų pas gyd. Odontologą

Atvykę pas mus Jūs būsite supažindinti su pažangia ir unikalia SOLO profilaktika, kurios dėka išmoksite teisingai naudotis burnos higienos priemonėmis, užkirsti kelią ligoms bei sužinosite, kaip išsaugoti sveikus dantis visą likusį gyvenimą.

Mūsų klinikos tikslas, kad žmonės būtų sveiki, mokėtų prižiūrėti save ir savo sveikatą, o ne kas kart būtų gręžiama, plombuojama, protezuojama, gydoma…

UAB Viodenta
Vienuolyno g. 6, 20130 Ukmergė
+370 340 63263
+370 646 31014
Administracija: info@viodenta.lt
Registracija: registracija@viodenta.lt 
Darbo laikas
I-IV 8.00 - 17.00 val.
V 8.00 - 18.00 val.
VI-VII nedirbame
Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kurie padeda pritaikyti turinį Jūsų poreikiams bei užtikrinti paslaugų kokybę.
Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo sąlygomis.